Everything you Desires
Dobrodošli na forum o svemu i svačemu! Smile
•Saznajte sve novosti•
•Zabavite se kao nikad do sad•
•Pomozite forumu da raste•
•Budite nagrađeni•
•Regg se,da ti bude još zabavnije•


Join the forum, it's quick and easy

Everything you Desires
Dobrodošli na forum o svemu i svačemu! Smile
•Saznajte sve novosti•
•Zabavite se kao nikad do sad•
•Pomozite forumu da raste•
•Budite nagrađeni•
•Regg se,da ti bude još zabavnije•
Everything you Desires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy and Graphic forum

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Fantasy and Graphic forum Empty Fantasy and Graphic forum Uto Avg 09, 2011 12:29 pm

Anime_Girl

Anime_Girl
Zanimaš se za forume
Zanimaš se za forume

Ime foruma:Fantasy and graphic forum
Adresa: http://fagf.serbianforum.info/
Opis:Ovaj forum je pre bio pcsf ali smo ga promenili u fag (Fantasy and graphic) da mi bio uspesniji Very Happy
Starost foruma:pa oko mesec dana, a promenili smo ga pre 2-3 dana.
Kako pristupiti podforumima:korisnik

2Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 09, 2011 1:07 pm

Zakaj <33

Zakaj <33
♥Admin♥
♥Admin♥

Pregled u toku!

http://www.prettycure.biz

3Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 09, 2011 1:29 pm

Zakaj <33

Zakaj <33
♥Admin♥
♥Admin♥

Pregled za Fantasy and Graphic forum

Utisak na forumu: Kad sam ušla na forum vidjela sam banner na kojem se vidi da je napravio početnik. Ako se varam ispravi me. Dimenzije bi barem trebale biti 700x270. I da se uklapa uz boju dizajna. Ostalo mi se jako sviđa. Probajte pod online dodati sliku ''WIO?'' tako je neki zovu. Portal vam je u totalnom neredu. Ništa se ne slaže. Objasnit ću sve u ''Dizajn''.
10/15

Dizajn: Kao što sam rekla banner/header je preuzak, a ide previše u visinu. To probajte ispraviti. Navigacija i ikonice new, old i lock su dobre i uklapaju se. Oko portala imate puno toga za napraviti. Tim foruma vam je skroz u neredu. Da bi to ispravili stavljajte
Kod:
uz svaku napisanu rečenicu da bi vam se centriralo kako želite. Sa time ima mnogo mogučnosti zato isprobavajte i koristite sve opcije na forumu da bi usavršili forum. ''Ko je trenutno na forumu?'' možete maknuti jer se to vidi i na forumu u online. ''Najbolji poslanici'' vam ne trebaju,ne odmjeravate snage na forumu zato vam je to bezkorisno. Probajte dodati nešto što bi zanimalo goste i članove na forumu. Postavljajte više slika jer to privuče dosta gostiju. Imate još puno toga za raditi na portalu. Wink

9/20

Organizacija timova: Nisam često tamo ali znam otprilike kakav je tim. 3 admina i 0 moderatora? Ne ide to nikako. Ne treba stavljati članove za admine samo zato što su ti najbolji prijatelji. To onda nema smisla. ''Grafičari'' i ''Fantazičari'' su vam skroz prazni. Znam da drugi vole rađe ići na popularnije forume ali vjerujem da među njima imate prijatelje zato ih pozovite na forum pošto na forumu imate super temu. Ali postoji i jošpopularniji forum o tome tako da ste krivu temu izabrali. Neću sada o tome to je ipak vaš forum tako da nemam pravo na mišljenje kakav će biti forum. ^^
5/20

Aktivnost: 2-3 člana u 99 sati? A imate registriranih 21 članova. Slabo, aktivni su samo admini. Ako se to nastavi forum može propaste. Probajte i na drugim forumima reklamirati ili napraviti video reklamu.
2/30

Podforumi: Tu nemam ništa protiv nisi navela da ga precizno pregledamo tako da to neću ni gledati.
20/20

Konačna ocijena: 46/100
Komentar: Sasvim realna ocjena za ovakav forum. Sve što sam navela to možete promijeniti ako želite. Nisam stručnjak ali volim pomagati Wink

Ako želite pregled staviti na forum evo koda:
Kod:
[b][size=24]Pregled za Fantasy and Graphic forum[/size][/b]
 
[b]Utisak na forumu: Kad sam ušla na forum vidjela sam banner na kojem se vidi da je napravio početnik. Ako se varam ispravi me. Dimenzije bi barem trebale biti 700x270. I da se uklapa uz boju dizajna. Ostalo mi se jako sviđa. Probajte pod online dodati sliku ''WIO?'' tako je neki zovu. Portal vam je u totalnom neredu. Ništa se ne slaže. Objasnit ću sve u ''Dizajn''.[/b]
[b]10/15[/b]
 
[b]Dizajn: Kao što sam rekla banner/header je preuzak, a ide previše u visinu. To probajte ispraviti. Navigacija i ikonice new, old i lock su dobre i uklapaju se. Oko portala imate puno toga za napraviti. Tim foruma vam je skroz u neredu. Da bi to ispravili stavljajte [code][/code] uz svaku napisanu rečenicu da bi vam se centriralo kako želite. Sa time ima mnogo mogučnosti zato isprobavajte i koristite sve opcije na forumu da bi usavršili forum. ''Ko je trenutno na forumu?'' možete maknuti jer se to vidi i na forumu u online. ''Najbolji poslanici'' vam ne trebaju,ne odmjeravate snage na forumu zato vam je to bezkorisno. Probajte dodati nešto što bi zanimalo goste i članove na forumu. Postavljajte više slika jer to privuče dosta gostiju. Imate još puno toga za raditi na portalu. ;)[/b]
 [b]9/20[/b]
 
[b]Organizacija timova: Nisam često tamo ali znam otprilike kakav je tim. 3 admina i 0 moderatora? Ne ide to nikako. Ne treba stavljati članove za admine samo zato što su ti najbolji prijatelji. To onda nema smisla. ''Grafičari'' i ''Fantazičari'' su vam skroz prazni. Znam da drugi vole rađe ići na popularnije forume ali vjerujem da među njima imate prijatelje zato ih pozovite na forum pošto na forumu imate super temu. Ali postoji i jošpopularniji forum o tome tako da ste krivu temu izabrali. Neću sada o tome to je ipak vaš forum tako da nemam pravo na mišljenje kakav će biti forum. ^^[/b]
 [b]5/20[/b]
 
[b]Aktivnost: 2-3 člana u 99 sati? A imate registriranih 21 članova. Slabo, aktivni su samo admini. Ako se to nastavi forum može propaste. Probajte i na drugim forumima reklamirati ili napraviti video reklamu.[/b]
 [b]2/30[/b]

[b]Podforumi: Tu nemam ništa protiv nisi navela da ga precizno pregledamo tako da to neću ni gledati.[/b]
[b]20/20[/b]
 
[b][size=24]Konačna ocijena: 46/100[/size][/b]
 [b]Komentar: Sasvim realna ocjena za ovakav forum. Sve što sam navela to možete promijeniti ako želite. Nisam stručnjak ali volim pomagati ;)[/b]

http://www.prettycure.biz

4Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 09, 2011 5:32 pm

Anime_Girl

Anime_Girl
Zanimaš se za forume
Zanimaš se za forume

Probajte pod online dodati sliku ''WIO?'' tako je neki zovu.
Ja sam pre bila stavila ali neki su rekli da to siri forum pa sam sklonila...
Oko portala imate puno toga za napraviti. Tim foruma vam je skroz u neredu.
Znm... sad cu to preurediti...
Nisam često tamo ali znam otprilike kakav je tim. 3 admina i 0 moderatora?
Pa ima takmicenje za moda xD
2-3 člana u 99 sati? A imate registriranih 21 članova.
Pre je bilo 5-6 a sad su nestali :/ xD
P.S. Hvala za pregled, ispravicemo to pa cemo zatraziti novi Very Happy

5Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 09, 2011 10:59 pm

Zakaj <33

Zakaj <33
♥Admin♥
♥Admin♥

Ako napraviš preveliki WIO? onda normalno da će širiti forum ^^


Nnč ^^

Želiš li još jedan pregled ili je dovoljno?

http://www.prettycure.biz

6Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Sre Avg 10, 2011 10:00 pm

Anime_Girl

Anime_Girl
Zanimaš se za forume
Zanimaš se za forume

Pa, Sanja me je opet nagovorila da menjamo forum xD Narucicu ponovo kada ga uredimo Smile xD

7Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Sub Avg 13, 2011 6:31 pm

Anime_Girl

Anime_Girl
Zanimaš se za forume
Zanimaš se za forume

Evo moze sad :3
Ime foruma:Anime and Music forum
Adresa: http://animeandmusic.serbianforum.info/
Opis: AaM Forum Very Happy
Starost foruma:pa oko mesec dana, a promenili smo ga pre 2 dana.
Kako pristupiti podforumima:korisnik

8Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Sre Avg 17, 2011 4:20 pm

iLoveDamon <33

iLoveDamon <33
♥Admin♥
♥Admin♥

Pregled za Anime and Music forum

Fantasy and Graphic forum Lightbulb
Utisak na forumu:Kad sam došla na forum, vidjela sam zabavu i kako imate neki lijepi svijet,ali kad sam pogledala malo više imate neskorisnih tema i dosta što nije potrebno kao i ova zelena boje mi je nekako previše kričava.
7/15

Fantasy and Graphic forum Colours_rgb
Dizajn:Kao što sam rekla nesviđa mi se zelena, a i previše je roze. Ali lijep je logo. Ikonice i navigacija je obična, a WHO je nije dobre hvalitete,pre mal je.
8/20

Fantasy and Graphic forum Organizacija
Organizacija timova:Nije dobra, admina po meni treba imati dva a kod tebe je jedan, modova bi isto najmanje trebalo biti dva kod tebe je jedan.Također nađi nekog dizajnera koji lijepo zna raditi u photoshopu ili gimpu.I koji će vam svaki mjesec raditi skin
5/20

Fantasy and Graphic forum Aktivnost
Aktivnost: Slaba je, znam da je početnički forum, valjda će skupiti članove i lijepo biti aktivan to ćemo ali 25 članova za takav forum je dosta dobar uspijeh, samo treba nekako dovesti članove.
10/30

Fantasy and Graphic forum System
Podforumi: Neki su breskorisni. Imate nekih tema u koje uopće niste pisali...
10/20

Konačna ocijena: 42/100
Komentar: Samo nastavljaj s forumom i mijenjaj neke stvari i forum će biti sve bolji Wink

9Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 23, 2011 11:00 pm

Zakaj <33

Zakaj <33
♥Admin♥
♥Admin♥

Trebaš li još jedan pregled ili je to dovoljno?

http://www.prettycure.biz

10Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 23, 2011 11:34 pm

Anime_Girl

Anime_Girl
Zanimaš se za forume
Zanimaš se za forume

Dovoljno je :3 Mozd narucim, ali ne sad :3

11Fantasy and Graphic forum Empty Re: Fantasy and Graphic forum Uto Avg 23, 2011 11:57 pm

iLoveDamon <33

iLoveDamon <33
♥Admin♥
♥Admin♥

Okej, Lock!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu